Strona główna‎ > ‎

Zapraszamy na wyjazd na Litwę

opublikowane: 1 wrz 2016, 05:28 przez Gminny Dom Kultury w Zakrzówku

Kowno-Wilno-Troki

14-16 październik 2016

1 dzień - wyjazd z Zakrzówka z parkingu przy GOK o godz. 04.00, przejazd w kierunku granicy litewskiej, przerwa obiadowa w okolicach Budziska, przejazd do Kowna- krótkie zwiedzanie Rynku z Ratuszem, archikatedry św. Piotra i Pawła, Kościoła N.M.P., tzw Witolda, ruin zamku, domu Perkuna. Przejazd do Wilna, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień - śniadanie, wyjazd na zwiedzanie miasta, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie m.in. cmentarza na Rossie, Góry Trzykrzyskiej, Kościoła św. Piotra i Pawła na Antokolu, kaplicy Ostrobramskiej, katedry, pomnika Adama Mickiewicza, domku siostry Faustyny, Kościoła Polskiego, Uniwersytetu, gotyckiego kościoła św. Anny. Dla chętnych wyjazd na wieżę telewizyjną. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień - śniadanie, przejazd do Trok, zwiedzanie kościoła parafialnego z koronowaną figurką Matki Boskiej Trockiej, odbudowany gotycki zamek na wyspie jeziora Galwe, w którym mieści się muzemu historyczne, domki i świątynia Karaimów, wyjazd z Trok w kierunku granicy w Ogrodnikach, przerwa obiadowa w Korycinie. Przyjazd do Zakrzówka w godzinach wieczornych.

 

CENA 450 pln

Cena zawiera:

- przejazd komfortowym autokarem na całej trasie

- 2 noclegi w hotelu 3* (pokoje 2 i 3 osobowe)

- 2 śniadanie, 2 obiadokolacje

- ubezpieczenia NNW i KL

- licencjonowany przewodnik miejski po Kownie, Wilnie i Trokach

Cena nie zawiera:

- biletów wstępu na Zamek w Trokach

- biletów na wieżę telewizyjną w Wilnie

razem: ok 50zł

Do wyjazdu niezbędny jest dowód osobisty lub paszport

 

ZAPISY I INFORMACJE


Małgorzata Jamróz tel. 607 262 466


Comments