Strona główna‎ > ‎

Nowoczesne wyposażenie dla Gminnego Dom Kultury w Zakrzówku

opublikowane: 13 gru 2012, 10:02 przez Gminny Dom Kultury w Zakrzówku
MKiDN
Dzięki pozyskanym przez Urząd Gminy w 2012 roku środkom finansowym z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminny Dom Kultury w Zakrzówku zyskał nowoczesne wyposażenie, które pozwoli na organizację na wysokim poziomie imprez i spotkań kulturalnych mieszkańców gminy Zakrzówek.

Wartość projektu „Wyposażenie Gminnego Domu Kultury w Zakrzówku” wyniosła 177 160zł, w tym dofinansowanie MKiDN – 150 000 zł. GDK otrzymało między innymi sprzęt nagłośnieniowy (kolumny, wzmacniacze, mikrofony, kompresory dźwięku), sprzęt muzyczny, oświetleniowy, komputerowy, system konferencyjny, sprzęt multimedialny (zdalnie sterowane: duży ekran projekcyjny - przymocowany do ściany sali konferencyjnej GDK oraz projektor umieszczony pod sufitem sali, przenośny ekran i projektor). Projekcje w sali konferencyjnej GDK umożliwią zakupione również ze środków Ministra, zaciemniające pomieszczenie, elektryczne rolety okienne.

W ostatnim numerze „Wieści” informowaliśmy, że zakupiono także scenę modułową o wymiarach 40m2 (do wykorzystania również w plenerze). Po przeprowadzeniu procedur przetargowych okazało się, że Urząd Gminy zaoszczędził część środków finansowych, co, po uzyskaniu akceptacji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pozwoliło na zakup dodatkowego sprzętu w postaci zadaszenia lekkiego sceny oraz aparatu fotograficznego.

Zakupionego wyposażenia strzeże, zakupiony również ze środków MKiDN, nowoczesny system alarmowy.

Całość można obejrzeć na stronie internetowej www.zakrzowek.lubelskie.pl lub skorzystać z wyposażenia przy okazji wizyt w GDK, do czego serdecznie zachęcamy.

Wyposażenie GDK
Wyposażenie GDK
Wyposażenie GDK