Wystawa fotografii Grażyny Hankiewicz

opublikowane: 6 maj 2020, 04:42 przez Gminny Dom Kultury w Zakrzówku   [ zaktualizowane 18 maj 2020, 04:42 ]
    Od 5 maja 2020 roku na stronie GDK można oglądać on-line wystawę fotografii "Carnevale di Venezia" Pani Grażyny Hankiewicz.
     

    Grażyna Hankiewicz jest nauczycielem plastyki w Szkole Podstawowej w Białce k/Radzynia Podlaskiego. Z  zamiłowania  fotograf, uprawia głównie fotografię społeczną, nie stroni od fotografii przyrodniczej  i  reporterskiej.

    Brała udział w wystawach  indywidualnych, zbiorowych w Polsce i zagranicą –Węgry, Kazachstan, Korea; plenerach fotograficznych  w Polsce i zagranicą – Węgry, Kazachstan.

    Jej zdjęcia prezentowane były w wydawnictwach albumowych, kalendarzach, folderach i  innych ogólnopolskich periodykach. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków a także  Grupy Twórczej Motycz, Radzyńskiego Klubu Fotograficznego KLATKA.

Osiągnięcia:

1.  II miejsce w Międzynarodowym  Konkursie Fotograficznym NASZE PTAKI w kategorii –portrety zorganizowanym przez ZPFP w 2006 r. 

2.  I miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Balony 2009”-organizator Gazeta Nałęczowska i Uzdrowisko Nałęczów i  II   miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Balony 2008” 

3.  Nagroda Media Markt w Ogólnopolskim  Konkursie Fotograficznym „Lublin, Lublinianie, Lubelszczyzna” w 2007r. 

4.  Wyróżnienie Dyrektora WOK w Ogólnopolskim  Konkursie Fotograficznym „Lublin, Lublinianie, Lubelszczyzna” w 2011r. 

5.  III m-ce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Moja najpiękniejsza  aleja” w 2012 organizator Fundacja EkoRozwoju we Wrocławiu. 

6.  Nagroda główna w  Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym- PSIA DOLA w Zamościu-2014 

7.  II miejsce w XIII Ogólnopolskim Biennale Twórczości Plastycznej Nauczycieli w Lublinie-2014 

8.  Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „To dobry konkurs”-2016 i 2017  

9.  II miejsce w XIV Ogólnopolskim Biennale Twórczości Plastycznej Nauczycieli  w Lublinie-2018 

10. II miejsce w Og konk foto „Lublin, Lublinianie, Lubelszczyzna"Zapraszamy do oglądania wystawy Wystawa fotografii Grażyny Hankiewicz
Comments