Wernisaż malarstwa Anny Bieleckiej i Elżbiety Wołosz

opublikowane: 30 paź 2012, 05:54 przez Biblioteka Zakrzówek   [ zaktualizowane 31 paź 2012, 01:49 ]

21 sierpnia w 2012 roku w GJŚ miało miejsce otwarcie wernisażu malarstwa Pań: Anny Bieleckiej i Elżbiety Wołosz, mieszkanek Kraśnika. Była to już 60-te spotkanie ze sztuką w ramach galerii oraz kolejne organizowane w gościnnych pomieszczeniach GDK w Zakrzówku.

Wśród licznie przybyłych gości obecni byli Wójt Gminy Grzegorz Lemiech, Pani Sekretarz Grażyna Lejwoda-Ćwik oraz licznie przybyli artyści.

Otwarcia wernisażu dokonała Pani Małgorzata Jamróz – Dyrektor GDK. Następnie głos zabrała Pani Joanna Nasiłowska, która powitała przybyłych gości oraz dokonała wprowadzenia, w trakcie którego przedstawiony został dorobek artystyczny autorek prac. Po słowie wstępnym o swojej pasji malarskiej , inspiracjach i technikach, które preferują w twórczości, opowiadały Panie Anna Bielecka i Elżbieta Wołosz. Uczestnicy wernisażu wysłuchali z dużym zainteresowaniem spostrzeżeń, dotyczących prezentowanych obrazów, przedstawionych przez Panią Janinę Głąbową i Panią Agnieszkę Gadzińską – członkinie PSNP w Lublinie.

Niespodziankę dla Pani Joanny Nasiłowskiej przegotował GDK z racji imienin kuratorki wystawy, które przypadały w ten dzień. Z rąk Wójta Gminy oraz Dyrektor GDK solenizantka otrzymała kwiaty z życzeniami, drobny upominek oraz tort, którym poczęstowano zebranych.


Galeria zdjęć: Wernisaż Anny Bieleckiej i Elżbiety Wołosz