Strona główna‎ > ‎

Działalność Klubu Kobiet Aktywnych

opublikowane: 16 sie 2016, 01:09 przez Gminny Dom Kultury w Zakrzówku

Już intensywnie działa!

                          KLUB KOBIET AKTYWNYCH  „ PRZYSTAŃ” Z GMINY ZAKRZÓWEK

 

 

Projekt jest  realizowany w okresie od  1.05 2016 r. do 30.11.2017 r., a skierowany jest do kobiet od 20. r. życia z gminy Zakrzówek, chcących zdobyć wiedzę i doświadczenie z zakresu własnego potencjału, dalszego rozwoju i aktywizacji w życiu społecznym.

Partnerem w realizacji zadań projektowych jest Gminny Dom Kultury w Zakrzówku.

 Udział w zadaniu jest całkowicie bezpłatny. Za nami już 5 spotkań/warsztatów z zakresu dwóch zagadnień- Kobieta świadoma w drodze ku aktywności i Rękodzieło, a dokładnie- Malarstwo intuicyjne. Hitem był nasz udział w VIII Forum Kobiet Aktywnych w Urszulinie i spotkanie z kobietami aktywnymi Lubelszczyzny i innych regionów Polski.

Zajęcia cieszą się ogromnym zainteresowaniem, klubowiczki mimo wielu obowiązków i zajęć domowych przychodzą systematycznie i aktywnie uczestniczą w proponowanych przez instruktorów ćwiczeniach i działaniach praktycznych. Pojawia się wiele pomysłów, jak wykorzystał potencjał twórczy kobiet w życiu gminy. Już wiadomo, że projekt realizuje swoje cele. Oprócz zaplanowanych w projekcie warsztatów, będą realizowane spotkania twórcze oraz inicjatywy oddolne (w 2016 r. jedna inicjatywa,  w 2017 r. 4 inicjatywy). Te właśnie zadania zainspirują KKA „Przystań” do autentycznego działania dla dobra środowiska lokalnego i ożywienia życia społecznego w naszej gminie. Już niedługo- na Dożynkach Powiatowych 4 września br.- klub zaprezentuje swoją inicjatywę.

Panie, które nie należą do klubu, a chcą dołączyć do działań, prosimy o kontakt z GDK w Zakrzówku.

 

Zdjęcia z działań KKA „Przystań” z gminy Zakrzówek do obejrzenia w Galerii.  

Comments